سایز متن   /

اعضای مسلح پژاک شبانه وارد روستای مرزی ذاکرلو از توابع شهر پلدشت در استان آذربایجان غربی شدند و یکی از اهالی روستا را ترور کردند.

به گزارش کورد پاریز ، ۸ نفر از عناصر تروریستی پژاک ساعت ۲ بامداد ششم تیر ماه با حمله به روستای ذاکرلو از توابع پلدشت واقع در استان آذربایجان غربی وارد منزل یکی از اهالی روستا بنام مصطفی فردوسی فرزند حسین شده و در حضور اعضای خانواده (دختر و همسر) با شلیک ۱۰ گلوله وی را ترور ، و از روستا متواری شده اند.
بنا به اظهارات همسر و فرزند شهید فردوسی افراد مسلح لباس مختص پژاک و پ ک ک را بر تن دادشته و به زبان کُردی تکلم می کرده اند
در صحنه ترور نیز سه نوع پوکه گلوله از نوع (کلاشینکف،قناسه و چند عدد بوکه مشکوک به سلاح ژ۳ کشف شده است.
این تحرکات تروریستی پژاک به درخواست عربستان سعودی و امریکا بوده تا در مرزهای خاکی ایران اسلامی نا امنی و بی ثباتی بوجود آورد .

منصور فردوسی برادر زاده شهید مصطفی فردوسی دراین باره به خبرفوری می گوید: ساعت حدود یک و ده دقیقه بامداد امروز این اتفاق افتاد. ایشان در خانه شان بودند که هشت نفر از اعضای گروهک پژاک وارد خانه آنها شدند.
آن طور که او توضیح می دهد در آن ساعت همسر و دختر شهید به خانه برادر همسرش در همسایگی شان رفته بودند و هنگام بازگشت به خانه دختر خانواده کمی زودتر به خانه باز می گردد و وقتی وارد آشپزخانه شان می شود متوجه صدا های مشکوکی می شود.
در همین حین مادر خانواده نیز وارد حیاط خانه شده و صداهای مشکوکی از پارکینگ می شود و به همین خاطر به داخل پارکینگ می رود،اما اعضای گروهک پژاک او را غافلگیر کرده و با اسلحه تهدیدش می کنند که بگوید همسرش کجاست.
منصور فردوسی ادامه می دهد:زن عمویم هرچه می گوید اطلاعی ندارد آنها باور نمی کنند به همین خاطر به زور او را جلوی در ورودی خانه می کشند در این هنگام دختر عمویم که صدای مادرش را شنیده بود در را باز می کند و به این شکل مهاجمان با لگد به در ضربه زده و وارد خانه می شوند.
آن طور که او توضیح می دهد: دو نفر از اعضای گروهک پژاک یازده گلوله کلاشینکف و دو گلوله سیمینوف به سوی عمویش شلیک کرده و به این شکل او را به شهادت می رسانند.
منصور فردوسی ادامه می دهد: اعضای پژاک بعد از شلیک به عمویم و شهید کردن او به حیاط خانه رفته و یک تیر هوایی نیز شلیک کرده و بعد متواری می شوند.
او تاکید می کند: اعضای پژاک تحمل فعالیت های شهید فردوسی را نداشتند به همین خاطر تصمیم به ترور او گرفتند.
از شهید فردوسی سه دختر و یک پسر به یادگار باقیمانده است، بچه کوچک او حدود ۱۳ سال دارد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی