سایز متن   /

قباد طالبانی طی پستی در توییتر نوشت که کلیه نیروهای امنیتی منطقه کردستان در حالت آماده‌باش کاملند تا مانع بروز هرگونه هرج و مرج و آشوبی در این منطقه شوند.

به گزارش کورد پاریز معاون نخست‌وزیر منطقه کردستان از آماده باش کلیه نیروهای امنیتی در این منطقه برای حفظ امنیت و ثبات خبر داد. قباد طالبانی طی پستی در توییتر نوشت که کلیه نیروهای امنیتی منطقه کردستان در حالت آماده‌باش کامل اند تا مانع بروز هرگونه هرج و مرج و آشوبی در این منطقه شوند.

در پی اعلام عدم تمدید دوباره و غیرقانونی ریاست «مسعود بارزانی» در منطقه کردستان و توزیع اختیارات وی بین سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه از سوی پارلمان منطقه کردستان، طرفداران بارزانی آشوب به پا کردند و به مراکز و نهادهای احزاب مخالف وی حمله کردند.

به عنوان مثال، افراد مسلح شب گذشته به پارلمان این منطقه حمله کردند یا شمار نیز با حمله به مقرهای حزبهای اتحادیه میهنی و گوران در «زاخو»واقع در استان دهوک، آنها را به آتش‌ کشیدند که این اقدام با واکنش شورای امنیت منطقه کردستان و هیأت دولت این منطقه مواجه شد.

هیأت دولت منطقه کردستان نیز با صدور بیانیه‌ای از وجود دستهایی برای خرابکاری و ایجاد فتنه و هرج و مرج در این منطقه خبر داد و با محکوم کردن کلیه اقدامات خرابکارانه هشدار داد: تمام کسانی که دست به خرابکاری و ایجاد هرج و مرج در منطقه کردستان می‌زنند به شدت مورد بازخواست قانونی قرار خواهند گرفت.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی