سایز متن   /

خلوصی آکار، وزیر  دفاع ترکیه در اظهارتی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شمال سوریه برای ایجاد یک منطقه خودمختار عنوان کرده است: ما اجازه نخواهیم داد کریدور ترور ایجاد شود.

به گزارش کور پاریز به نقل از تلویزیون NTV، “خلوصی آکار”، وزیر  دفاع ترکیه در اظهارتی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شمال سوریه برای ایجاد یک منطقه خودمختار عنوان کرده است: کسانی که رؤیای تشکیل کریدور ترور را در سر دارند بهتر است از آن دست بردارند. ما اجازه ایجاد کریدور ترور را نخواهیم داد. ایجاد چنین ساختاری به هیچ عنوان ممکن نبوده و محتمل نیست. اگر بگویید چه کاری در برابر آن [تشکیل کریدور] انجام می دهید جواب آن واضح است: خواهید مرد. ما این راه را این گونه آغاز کردیم که اگر بمیریم شهید و اگر زنده بمانیم جانباز خواهیم شد. چه در شرق و جنوب شرق ترکیه و چه در سوریه و عراق، مبارزاتمان تا نابودی آخرین تروریست ادامه خواهد داشت.

وی در اظهارات خود تأکید کرده است: در بخش های جنوب ترکیه، در شمال سوریه و عراق تحت هیچ شرایطی به ایجاد کریدور ترور اجازه نخواهیم داد. ما در مبارزه با گروه های تروریستی وارد جاهایی شدیم که پیش از این آنها را غیرقابل نفوذ می دانستند. اکنون نیز روند مبارزه با ترور با ثبات قدم در داخل و خارج از مرزهای کشور ادامه دارد.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی