سایز متن   /

 

ماموستاهای برجسته ی اهل سنت کردستان ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه در لیست سازمان های تروریستی، شکست داعش و سیاست های خصمانه آمریکا در منطقه و تاثیر گذاری سپاه در دفع گروه های تروریستی و تکفیری وهمچنین قدرت محور مقاومت اسلامی را باعث تنفر آمریکا و کاخ سفید از سپاه پاسداران دانستند.

 

به گزارش کوردپاریز، “ماموستا راستی” امام جمعه موقت اهل سنت سنندج با غیرانسانی و ضدبشریت خواندن اقدامات آمریکا تاکید کرد که مسبب اصلی وجود گروهک های القاعده، داعش و گروهک های تکفیری ، آمریکاست و می توان گفت خود آنها تروریست هستند.

وی گفت: تمام اذهان عمومی جهان متوجه این موضوع شده اند که اگر آمریکا این را تحمل نمی کند به خاطر این است که راه درست و مستقیم را انتخاب کرده اند لذا این به مذاق آنها خوش نیامده است و سعی کرده اند از هر راهی برای ضربه به ایران استفاده کنند.

به گفته ی این ماموستا برجسته اهل سنت سنندج، این اقدام آمریکا نشانگر عمق کینه و دشمنی با انقلاب اسلامی و مردم انقلابی ایران است. وی اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد برآمده از متن مردم و دارای پایگاه اجتماعی گسترده در کشور می باشد و این نهاد همواره مورد حمایت مردم ایران بوده و خواهد بود.

 

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام فایل آن 2169741_417.jpg می‌باشد

 

“ماموستا عبدالسلام محمدی” از علمای اهل سنت کردستان نیز در مورد اقدام اخیر کاخ سفید و قرار دادن نیروهای مخلص و انقلابی سپاه پاسداران در لیست تروریستی آمریکا در  اظهاراتی، عنوان کرد: اهداف و منویات نظام مقدس انقلاب اسلامی در تضاد و تقابل با ماهیت استکباری آمریکا و نظام سلطه است به همین دلیل هرچه مربوط به نظام اسلامی است را تروریسم می داند.

وی افزود: سپاه پاسداران در زمره نیروهای مخلص انقلاب اسلامی است و از ملت و انقلاب برخاسته و منشا تحولات اخیر منطقه ای می باشد. شکست داعش و سیاست های خصمانه آمریکا در منطقه و تاثیر گذاری سپاه در دفع گروههای تروریستی و تکفیری وهمچنین قدرت محور مقاومت اسلامی باعث تنفر آمریکا و کاخ سفید از سپاه پاسداران است.

ماموستا محمدی ادامه داد: سپاه پاسداران به عنوان یک نیروی قدرتمند و مقتدر منطقه با مشخصه های اخلاص، خدمت و پیروی ولایت با اقتدار کامل در کنار سایر نیروهای نظامی کشور نقش ارزنده ای در دفع فتنه ها و تقابل با توطئه های دشمن در تمام عرصه ها دارد.

این ماموستای اهل سنت تصریح کرد: خدمات ارزنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول بدو انقلاب تاکنون  بسیار قابل تقدیر و این نهاد انقلابی در دل ملت ایران جای دارد و پشتیبان نظام اسلامی است.

ماموستا محمدی عنوان کرد: دشمنی های آمریکا با ملت ایران و نیروهای مقتدر نظامی از جمله سپاه پاسداران در جهت خوش خدمتی به صهیونیسم جهانی و اسرائیل است.

 قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریستی توسط نظام سلطه هیچ تاثیری در کم کردن محبوبیت این نیروی مخلص انقلابی در دل ملت ایران نخواهد داشت واین دشمنی ها استقامت، صلابت و صداقت این نهاد مقتدر انقلابی را بیان می کند.

سپاه پاسداران امروز خار چشم استکبار جهانی است و این دشمنی ها و عداوت ها بخاطر تاثیرگذاری  این نیروی مخلص انقلابی است.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی