سایز متن   /

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با عنوان اینکه پیک شیوع ویروس کرونا ۱۰ تا ۱۵ روز آینده به اوج می‌رسد، از مردم درخواست کرد با رعایت نکات بهداشتی در خانه بمانند و از حضور در اجتماعات پرهیز کنند.

به گزارش کوردپاریز، ابراهیم قادری در بازدید از شبکه بهداشت و درمان قروه اظهار داشت: یکی از راه‌های کنترل ویروس کرونا رعایت نکات بهداشتی در فضاهای عمومی و خانگی است و ضرورت دارد این رویه در جلسات ادارات نیز مورد توجه قرار گیرد.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: ضرورت دارد برای کاهش شیوع ویروس کرونا افراد مبتلا و خانواده‌های آنان در قرنطینه کامل باشند.

وی در حاشیه نشست با کارکنان شبکه بهداشت قروه افزود: از دستگاه‌های متولی درخواست می‌شود به صورت مستمر کار گندزدایی و ضدعفونی کردن امکان عمومی را انجام دهند و مردم نیز برای حفظ سلامت خود و دیگران از لوازم بهداشتی در خریدها استفاده کنند.

قادری اذعان داشت: ضرورت دارد فوتی‌های اخیر که به صورت طبیعی و یا ناشی از ویروس کرونا دچار مرگ شدند با رعایت کامل احترام در آرامستان‌های عمومی شهری و روستایی دفن شوند.

وی با عنوان این مطلب که، پیک شیوع ویروس کرونا ۱۰ تا ۱۵ روز آینده به اوج می‌رسد، از مردم درخواست کرد با رعایت نکات بهداشتی در خانه بمانند و از حضور در اجتماعات پرهیز کنند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی