سایز متن   /

خبرگزاری آناتولی، به نقل از منابع امنیتی با اشاره به عملیات سازمان اطلاعات ملی ترکیه (میت) در شمال عراق علیه سرکرده ها و فرماندهان نظامی پ.ک.ک عنوان کرد: بریوان ساریا، با نام مستعار گالیا بکر، از سرکرده های پ.ک.ک در منطقه مخمور و فرمانده نیروهای YJA-STAR در منطقه مخمور در شمال عراق کشته شده است.

.

به گزارش کوردپاریز، خبرگزاری آناتولی، به نقل از منابع امنیتی با اشاره به عملیات سازمان اطلاعات ملی ترکیه (میت) در شمال عراق علیه سرکرده ها و فرماندهان نظامی پ.ک.ک اعلام کرد: «در عملیات میت بریوان ساریا، با نام مستعار گالیا بکر، از سرکرده های پ.ک.ک در منطقه مخمور و فرمانده نیروهای YJA-STAR، در منطقه مخمور که مدتی بود تحت تعقیب مامورین سازمان اطلاعاتی ترکیه قرار گرفته بود هدف قرار گرفته و کشته شده است».

به نوشته خبرگزاری آناتولی، گالیا بکر در عملیات نیروهای اطلاعات ملی ترکیه در کوه کاراکوچاک، در شمال عراق در تاریخ ۱۵ آوریل ۲۰۲۰ هدف قرار گرفته است.

بریوان ساریا از فرماندهان سوری پ.ک.ک به حساب می آید که در سال ۲۰۰۲ به کادر نظامی پ.ک.ک ملحق شده بود. وی یکی از مهمترین سرکرده های نظامی زن پ.ک.ک به حساب می آید.

گروه تروریستی پ.ک.ک همچون روال گذشتهتا این لحظه خبر کشته شدن فرمانده خود را تأیید نکرده است!

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی