سایز متن   /

دولت آلمان به عنوان داعیه‌دار حقوق بشر در حمایت از تروریسم کارنامه سیاهی دارد و حامیان گروه تروریستی پژاک امروز جاسوسان موساد شده‌اند.

به گزارش کوردپاریز؛ نام گروه تروریستی پژاک که دستشان به خون جوانان رشید این مرز و بوم آغشته است برای مرزنشینان غربی تداعی‌گر خاطرات تلخی است.

این گروه تروریستی هرازچندگاهی در مرز‌های غربی کشور به اقدامات جنایت‌کارانه‌ای دست می‌زند که البته به مدد جانفشانی پاسداران سلحشور وطن هربار با شکست و فضاحتی بزرگ روبرو می‌شوند.

جنایت پرتاب نارنجک به آسایشگاه سربازان وظیفه هیچگاه از اذهان مردمان مرزنشین پاک نمی‌شود، زمانی که در شامگاه جمعه چهارم اردیبهشت ۸۸، عناصر این گروه تروریستی با پرتاب کردن دو نارنجک دستی به آسایشگاه سربازان پاسگاه پلیس‌راه روانسرـ جوانرود در استان کرمانشاه، باعث شهادت ۱۰ تن از سربازان نیروی انتظامی شدند.

اقدام غیرانسانی و وحشیانه این گروه مزدور هم در اردیبهشت ماه ۹۱ ارتفاعات نودشه در شهرستان پاوه که موجب شهادت چهار تن از نیروهای جان برکف و رشید سپاه پاسداران شد و داغی دیگر بر دل مردمان نجیب کُرد گذاشت.

با وجود جنایاتی که این گروه تروریستی در مناطق مختلف غربی و شمال غربی ایران اسلامی داشته و کارنامه سیاهی که پژاک علیه مردم مرزنشین و نیروهای نظامی ادارد، اما آمریکا و همپیمانانش هنوز هم حاضر به ثبت پژاک در لیست گروهک‌های تروریستی نشده‌اند.

آلمان یکی از این همپیمانان آمریکاست که داعیه حمایت از حقوق بشر دارد، اما سرکرده سابق گروه تروریستی پژاک با نام «عبدالرحمن حاج‌احمدی» را در شهر کلن سکنی داده و حاضر نشده هیچگاه او را به مقامات ایرانی برای مجازات کشتار شهروندان ما تحویل دهد، اما در مقابل حزب‌الله لبنان یک حزب برخاسته از پایگاه مردمی را تروریستی اعلام می‌کند.

پرواضح است که هدف آلمان از این اقدام جلب رضایت یهودیان اسرائیلی است، چون حزب‌الله مهم‌ترین دشمن منطقه‌ای اسرائیل است و تنها حزب عربی است که توانسته در مقابل آن بایستد.

با این وجود بعید نیست که آلمان بخواهد برای ثبات روابطش با اسرائیل برای ایران به عنوان هم‌پیمان حزب‌الله دردسرهایی ایجاد کند.

این موضوع تا حدی جدی است که دولت آلمان یک فرد با سابقه مقام ارشد امنیتی را در غفلت وزارت‌های امور خارجه و اطلاعات به عنوان سفیر به ایران می‌فرستد، چیزی که در عرف دیپلماتیک موضوعیتی ندارد و همین موضوع مورد انتقاد بسیاری از مسئولان و نمایندگان مجلس قرار گرفته است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی