سایز متن   /

بر اساس تازه ترین گزارش پلیس اروپا، پ.ک.ک در خاک اتحادیه اروپا در زمینه اقدامات تروریستی، تبلیغات، عضوگیری، جذب کمک های مالی و حمایت از اعضای خود فعال است.

به گزارش کوردپاریز، پلیس اروپا یا یوروپل در تازه ترین گزارش خود به ارزیابی فعالیت های گروه های مختلف سیاسی و نظامی پرداخته که در بخشی از این گزارش ۱۰۰ صفحه ای به فعالیت های تروریستی پ.ک.ک نیز پرداخته است.

یوروپل در این گزارش آورده است: « پ.ک.ک همچنان در زمینه اقدامات تروریستی، تبلیغات، عضوگیری و تامین نیازهای لجستیکی اعضای خود در اروپا فعال است.

این گزارش همچنین اشاره کرده است که پ.ک.ک از قلمرو اتحادیه اروپا برای حمایت از فعالیت های خود در ترکیه استفاده می کند. پ.ک.ک همچنین از طریق کمپین های مختلف به جمع آوری کمک مالی در سطح اتحادیه اروپا پرداخته است.

بر اساس این گزارش، پ.ک.ک از کمپین ها و جشن های فرهنگی برای جمع آوری کمک در سطح اروپا به عنوان منبع اصلی تامین مالی خود استفاده می کند. بر اساس این گزارش، پلیس آلمان دو شرکت را به دلیل مظنون بودن به شراکت با پ.ک.ک تعطیل کرده است.

یوروپل از افزایش تنش ها میان جوامع ترک و کرد در سطح اروپا پس از حملات ترکیه به مناطق کردنشین سوریه در اکتبر ۲۰۱۹ خبر داده است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی