سایز متن   /

مائده ت. که دخترش از سوی سازمان تروریستی و تجزیه ‌طلب پ.ک.ک در آلمان ربوده شده، برای نجات فرزندش کمپین جمع‌آوری امضا آغاز کرد.

به گزارش کوردپاریز، مائده ت. از همگان خواست تا از کمپین او با عنوان “دخترم را از پ.ک.ک پس بگیرید، از تروریست شدن او جلوگیری کنید” در پلتفرمی به نام change.org پشتیبانی کنند.

این مادر در اطلاعیه خود در مورد کمپین، روند ربوده شدن دخترش از سوی سازمان تروریستی را توصیف کرد.

مائده ت. با تاکید بر این موضوع که علی‌رغم اینکه هر هفته در مقابل دفتر نخست‌وزیری تحصن کرده ولی مقامات آلمانی در این خصوص بی‌تفاوت بوده‌اند، گفت: آیا فعالیت و موجودیت سازمان تروریستی پ.ک.ک در آلمان ممنوع نیست؟ آیا کشتن و ترور مردم ممنوع نیست؟ به نظر من با و جود ممنوعیت فعالیت سازمان تروریستی پ.ک.ک در آلمان، هنوز به فعالیت آن در این کشور اجازه داده می‌شود. 

وی با اشاره به اینکه اعضای سازمان تروریستی پ.ک.ک به راحتی وارد آلمان می‌شوند، افزود، اینها تهدیدی برای امنیت داخلی آلمان هستند. من در حین جستجوی دخترم فهمیدم که این افراد چقدر خطرناک هستند.

مائده ت. ضمن بیان اینکه دخترش به اردوگاه پ.ک.ک در بلژیک برده شده، گفت، از دولت فدرال آلمان می‌خواهم تا علیه سازمان تروریستی پ.ک.ک و دیگر سازمان‌های تروریستی وارد عمل شوند. 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی