سایز متن   /

یک عضو ائتلاف دولت قانون تأکید کرد اقلیم کردستان به جولانگاه بعثی ها، عناصر پ.ک.ک و دستگاههای اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل تبدیل شده است و دولت اقلیم کردستان علیه عراق و منافع آن، اقدام می کند.

به گزارش کوردپاریز به نقل از المعلومه، “جاسم محمد” در این باره گفت: مسرور بارزانی نخست وزیر و سایر رهبران اقلیم کردستان، این منطقه را به صحنه اقداماتی علیه منافع ملی عراق از طریق حضور عناصر بعثی و بقایای رژیم سابق، عناصر پ.ک.ک و مخالفان کشورهای همسایه و همچنین عناصر دستگاههای اطلاعاتی آمریکا و اسرائیلی تبدیل کرده اند.

جاسم محمد تأکید کرد: رهبران اقلیم کردستان باید به جای فرار از زیر بار مسئولیت و ارائه دلایل و توجیهات ساختگی، لازم است به دلیل حضور عناصر موساد در این منطقه مورد محاسبه و پیگرد قرار بگیرند.

این عضو ارشد ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری مالکی تصریح کرد: باید یک تحلیل و بررسی واقع بینانه درباره منافع عراق صورت بگیرد و مشخص شود که آیا باز گذاشتن صحنه برای اقدامات غیر قانونی اقلمی کردستان به نفع عراق است یا دولت مرکزی باید حاکمیت و قدرت خود را در زمینه اجرای قانون اساسی در این منطقه اعمال نماید.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی